Obchody a služby v ATRIU

Nákupní galerie Atrium se nachází na rohu Karlova náměstí a Resslovy ulice (pasáže ústí do budovy přímo nad výstupy z metra). Obchodní centrum okamžitě zaujme impozantním vnitřním prostorem, v němž se pořádají různé akce a výstavy. Galerie Atrium je vzhledem ke své výborné dopravní dostupnosti metrem, tramvají i autobusem ideálním místem k nákupu i trávení volného času. V první řadě se zde myslí na zákazníky, a to dokazuje také skutečnost, že je na místě k dispozici defibrilátor pro případ náhlé zástavy srdce, který umí vyškolená obsluha použít.

Pokud si chcete zpříjemnit svoji volnou chvíli či čekání na někoho blízkého, případně hledáte klidné místo v centru pro vaši obchodní schůzku, určitě zde vždy najdete volné místo k příjemnému posezení. Samozřejmostí je wi-fi připojení jak v kavárně tak v restauraci.

VEZMĚTE TO CESTOU!

Galerie Atrium je díky své nabídce obchodů, služeb a pravidelným pořádáním nejrůznějších speciálních akcí jednoznačnou dominantou Karlova náměstí.

  • Široký rozsah služeb a obchodů
  • Pravidelné speciální akce
  • Výborná dopravní dostupnost
  • Umístění přímo v centru Prahy
  • Dlouhá otevírací doba

Podívejte se jak k nám

V Nákupní galerii Atrium se nachází přístroj ZOLL AED Plus. Jedná se o automatický defibrilátor pro kompletní resuscitaci, který je použit v případech, kdy je postižená osoba v bezvědomí a nedýchá. Tento přístroj se nachází na velíně ostrahy a všichni členové ochranky i vedení centra jsou proškoleni, jak tento přístroj správně použít.
Náhlá srdeční příhoda může postihnout kohokoliv kdekoliv a kdykoliv. Tento ojedinělý přístroj zachraňuje životy pomocí defibrilace (obnovení normálního srdečního rytmu přiložením dvou širokých elektrod na hrudník postiženého, které do srdce vpustí elektrický výboj) a také pomocí navigace a hodnocením prováděné masáže (frekvence a hloubka). Pokud u postiženého nedošlo k zástavě srdce, přístroj sám situaci vyhodnotí a zachraňujícího aktivně vede, t.j. nemůže dojít k situaci, že by byl defibrilátor použit neoprávněně.